30 сообщений в этой теме

Dear admin, I want to ask you about the reason of my blockage. I cant join your server anymore. I want to apologize about what happened, and if you can unblock me please. We have a great team - made up of 10 players - on your server and the first on the server GFR is with us. We also created a YouTube channel for the game play. And we are going to be a VIP users soon. Unblock me and I promised that I will never repeat these mistakes. Thank you

 
My link channel on youtube is 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Все, у меня истерика. Хочу се руки росомахи !!! ГА плиз запили эту плюшку) 

Собственно маленькое недоумение, человек говорит я не знаю в чем дело почему у меня бан и тут же извиняется и говорит не буду так больше)) Ааа к черту логику, руки росомахи сделали мой день)) Ощущение такое что он с ботами играет там ахаха, кстати даже на этом видосе есть пара моментов мониторинга лол

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Spoke English

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

I have done this once or twice because there is a hacker in the game and we can not kill him but I do not do this all the time I love server very much and I have a large team and I hope to remove me from the urban and I am very sorry and will not repeat it I'm sorry I wish you Azilu urban I love server very

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Asmat Do you confirm the fact that you led a dishonest game in relation to other players? You say you did monitor one or two times, and how do you explain the demo record, which shows the systematic policy of this game? Ban gave the admin Lexx, and he decided what to do with you. By the way, why in a personal write the same text, all right with the eyesight)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

@

Храмуля

Yes, I did this, but only to kill the hacker There are many players Hacker and no one is acting with them I played in an illegal way but very few Believe me and this second computer Hua for my friend and I will not do it again I swear my brother does not have enough money to get the second laptop Please Azilu Urban About me I am from Syria is a refugee in Turkey and there is nothing to distract me other than this server and I love very much, but this I did little and sure

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

I will not use cheating

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Храмуля это кстати NISSAN GT-R на него тему о вх и создал )

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

лол вышел с наводкой на бокс на "1:59" жеский тип,а когда я отворачиваюсь от его флешек,сразу же невозмутимая реакция мол у него антифлеш хд,мдыаааа
ну и спешл для храмули,http://lamers-crew.clan.su/load/modeli_css/nozhi/21-1-0-19 ахах уот тебе руки,радуйся,ни в чём себе не отказывай

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
19 минут назад, Asmat сказал:

I will not use cheating

 

 

Asmat You played not honestly?
Yes.
 Уou are banned for that

This equates to the use of wallhack.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

@LexxThis means I can not go back to the server?
I want to play in this server I love you, man I will not do it again
I did not do very little, please, brother

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

@LexxI have not done all my cheating games I swear I did this for a week I think I do not swear I want you to buy in me I want to buy it for all my team Please do not miss it again I promise

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Junior что б я делал без тебя рыбка золотая

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Храмуля склонялся бы к суициду без таких крутых когтей росомахи,но я спас тебя)не благодари

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Lexx ц, а мне Mitsubishi больше нравки)  эта бригада Немесиз давно обитает на Италии,  я лично не верю, уж больно долго он проучал якобы какого-то читера. Целых несколько штук демок. Смотри сам, можа и амнистия, посидит может сутки двое за мониторинг, главное что б он из Сирии-Турции к нам в рашку не прибежал, пока до него дойдет что нужно срок отсидеть в наказании ))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Храмуля меня прошлый раз чуть не сьели, когда я хотел пару месяцев дать за мониторинг.. Вы сами голосованием определили , что за такое даём вечный бан.

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Lexx  аа, вспомнил, было было, петрушка вроде его звали) тогда все, калачун))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

@Lexx What do you decide if you will remove my uncle urban and watch me for a year I do not use cheating but there was some hacker and you run another device if I was a game Chew Cheats what I reached the center 13 Believe me I will not do it again?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

hello 

dear lexx 

nice to see you 

first - your sever its very good and i love css .this is my best game forever .^^

second - i hop to remove that ban for denger player ^^ he  dose not do that agine promes you ^^

 

 

and thank you ^^  

 GFR *_^

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

@Lexx @ Храмуля

if you dont want to remove the ban off of me at least make it temporarily not permenent ,i do respect your decisions and your actions man. ?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Asmat  On the bottom server has its own rules, its Constitution. Based on this, you will save to pay for lifting the ban in the amount of 4.50$. Otherwise, no way.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Хочешь вип статус еще купи в добавок :giggle: 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Здесь можно провести аналогию с читером, который установил софт - "я неделю всего использовал чит, разбаньте плз, больше не буду".  Или вон на серверах за аимбот банит - так некоторые и выстрел не успевают сделать как бан прилетает , тоже разбанивать? Он же не успел почитерить, верно?

Храмуля не, то Оладушек был, по нему голосовали.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Гость
Эта тема закрыта для публикации сообщений.