MycjOW

User
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

About MycjOW

 • Рядовой ★

Info

 • Gender
  Мужской

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Enable
 1. Shelly А як у Вас виходить іти перпендикулярно до суперника, попасти йому в голову, і при цьому не повернутися, а продовжувати іти під 15-0 далі? Я спочатку, спостерігаючи за Вами, думав, що глюки. Але ж це було не 1-2 рази, а декілька. k0er Я з ним грав на Італії...
 2. Арбузик А я думав, тема закрита....
 3. Daria Я тоді тільки зайшов.... Дякую. Обіцяв реагувати на будь-яке повідомлення про чіти. А ляпаса не зміг себе заставити Вам дати, навіть у віртуалі. Тобто, коли я жартома говорив: "Шітери! Шітери!" дехто з адмінів сприймав це всерйоз?
 4. MycjOW

  MrKot_Pozitive Я сидів. Така фраза в будь-якому випадку, образлива, згідно з правил сервера. "... Использование нецензурной лексики в любом виде --------------------------------------------- - Наказание: мут, блокировка ника\спрея в зависимости от того, каким образом нарушено правило Завуалированный мат вроде "збс", "п1.34ецц", "за**ал" попадает под это правило. В отношении "легких" матов вроде "бля", "сука" и т.п. сначала обязательно применяется предупреждение. Мут точно не выдается за: нах, хули Исключением являются сервера CS:S, L4D2 PlayBCM Versus и все режимы MadX Мат в умеренном количестве и без перехода на личности на этих серверах разрешен..." - Варто, напевно, було сказати: "Відчепися від мене!"
 5. Daria Людина пожалілася, що Ви своїми чітами заваджаєте йому грати, треба було прийняти швидке рішення на рахунок шкоди. А потім розглядати наявність чітів. Очки за суїцид Ви на мені наб'єте. Обіцяю грати з Вами у протилежних командах. Піддаватися не буду, але Ваш рівень вищий за мій. Тож вибачте. Pa5hkevi4 Хелп кинув сільвер, а усно почав жалітися філімон чи якось так. Сільвер кинув на чітерство. Pa5hkevi4 Нічого не курю, навіть цигарок.
 6. пьянь Вибач пьянь Я її купив для того, аби не турбувати адмінів. Буду слідкувати. Daria Ні. Не з протилежної, а з Вашої. Покарання не за чітерство (я його не зміг довести), а за шкоду своїй команді, цілком адекватне ситуації. Не можу, через годину мут закінчиться обов'язково скажу, якщо дочекаєтеся на сервері.
 7. пьянь Я її купив для того, аби не турбувати адмінів. Буду слідкувати. Daria Ні. Не з протилежної, а з Вашої. Покарання не за чітерство (я його не зміг довести), а за шкоду своїй команді, цілком адекватне ситуації. Не можу, через годину мут закінчиться обов'язково скажу, якщо дочекаєтеся на сервері.
 8. пьянь Я ніколи не ініціював мути для гравців. KaNn Ні саме адмінка.... мені віпка не потрібна. Для гри в мене особливих навиків ніколи не було, хоч і з 1.4 ше починав... це не моє... але... коли йде Шнллі до тебе під кутом 90 градусів та попадає в голову, не повертаючись до мене на 15-0, то це полюбому чіт. А якщо адміни рахують, що я занадто часто хелп пишу, то для покращення того єдиного сервера, куди я заходжу треба було придбати адмінку. А віпка для чого мені.... для понтів?
 9. Daria, на Вас пожалівся учасник Вашої ж команди, що Ви своїми чітами заваджаєте йому грати, тобто наносите шкоду команді. Я, як попередження, завдав Вам суїцид.

  1. Show previous comments  10 more
  2. h0ax

   h0ax

   Я тебе уже ответил, что Даша не читер, какие тебе еще надо доказательства?

  3. MycjOW

   MycjOW

   Ніяких. Даша - не чітер. 

   Принаймні, поки сюди не зайде той, хто жалівся, і не продовжить нашу бесіду доказами.

  4. h0ax

   h0ax

   А можно один вопрос? А сколько тебе лет, для общей картины

 10. Черный Кот =^-_-^= У мене є книга ще 6-х років, про техніки входу в транс... шаманські техніки... KaNn Ні саме адмінка.... мені віпка не потрібна. Для гри в мене особливих навиків ніколи не було, хоч і з 1.4 ше починав... це не моє... але... коли йде Шнллі до тебе під кутом 90 градусів та попадає в голову, не повертаючись до мене на 15-0, то це полюбому чіт. А якщо адміни рахують, що я занадто часто хелп пишу, то для покращення того єдиного сервера, куди я заходжу треба було придбати адмінку. А віпка для чого мені.... для понтів?
 11. Мут. Не маю можливості пояснити. У Даші приціл наводиться на голову за менше секунди, як тільки вона виявляє противника. 

  Вибач. Той, кого вбив після Даші. Я думав, що не спрацювало, бо не зникло.

 12. Якщо приціл рухається, а картинка ні (в режимі спостерігача), то це чіти?

  1. Show previous comments  7 more
  2. h0ax
  3. MycjOW

   MycjOW

   В мене не відкриває ні КС, ні відеоплеєри.... може того, що піратка?

  4. h0ax

   h0ax

   Не має значення, піратка чи ні. Друже, я тобі чим зміг-допоміг, якщо в тебе ще виникнуть питання, звертайся до адміністрації ресурсу

 13. Черный Кот =^-_-^= Ти серйозний дядя.... такі слова знаєш.... rizoldx Євраз-союз ТВ А що за гриби в наших лісах дають такий ефект? Там таблеточки були....
 14. Черный Кот =^-_-^= До чого це?
 15. Lexx Дякую KaNn Ми такі... я ще в 1.4 грав... bullet28 Ясно. Lexx що таке тіки? bullet28 Я думаю, Ви про це: "Указаны сроки наказания для первого проявления, в случае повторения срок возрастает вплоть до вечного. Так же сроки могут варьироваться в зависимости от тяжести\значимости нарушения. Пример того как может расти срок: 1-й случай - 24 часа, 2-й - 2 дня, 3-й - 3 дня, 10-й - 10 дней, 15-й - 30 дней, 16-й - навсегда. При подсчете учитываются только муты полученные в течении последних 365 дней". Я сприйняв алгоритм, як такий, що вказує на те, що тільки за 16 разом адмін за свої помилки може навічно позбавитися своїх прав.