I used some word and use them seprately and (just mad man )admin (ofcourse he is a mad man!!!) mutt me for 3 days . my massage was (u are f------u-------c-------k------e-----d) and this term of using words is not toxic . it is seprately written . like people do in many other sites and games and in movies too!!!! so tell this mad man to be cool and unmutte me

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

как люди не извращали матершину за эти годы,да бы безпалева проскочить мут,и ведь каждый думал что он то особенный и его точно не накажут.
и этот такой же,ещё и иностранец.. судя потому что понял,ему дали на 3 дня,а новичкам на 3 дня не дают :devil:
хитрый да,ещё и иностранец :facepalm:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
3 часа назад, TATA сказал:

I used some word and use them seprately and (just mad man )admin (ofcourse he is a mad man!!!) mutt me for 3 days . my massage was (u are f------u-------c-------k------e-----d) and this term of using words is not toxic . it is seprately written . like people do in many other sites and games and in movies too!!!! so tell this mad man to be cool and unmutte me

mats are prohibited in any form, he did the right thing

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
3 часа назад, TATA сказал:

I used some word and use them seprately and (just mad man )admin (ofcourse he is a mad man!!!) mutt me for 3 days . my massage was (u are f------u-------c-------k------e-----d) and this term of using words is not toxic . it is seprately written . like people do in many other sites and games and in movies too!!!! so tell this mad man to be cool and unmutte me

@TATA Read rules pls
@mishgun133 я ему автосроком выдал

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
3 минуты назад, mishgun133 сказал:

как люди не извращали матершину за эти годы,да бы безпалева проскочить мут,и ведь каждый думал что он то особенный и его точно не накажут.
и этот такой же,ещё и иностранец.. судя потому что понял,ему дали на 3 дня,а новичкам на 3 дня не дают :devil:
хитрый да,ещё и иностранец :facepalm:

не новичок, было два мута за оскорбительное поведение

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Sadako про то и речь! го по братски, ещё докинем :D
будет другим иностранцам потом правила ведать ))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

@TATA (u are f------u-------c-------k------e-----d) is circumvention of punishment.I gave you mute autotime.Third mute-3 days.All to rules

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
1 минуту назад, mishgun133 сказал:

Sadako про то и речь! го по братски, ещё докинем :D
будет другим иностранцам потом правила ведать ))

не имеем право докидывать и этого нет в правилах, только ГА имеет право повышать срок, но там не было оскорблений матери или еще чего хуже, так что, увы

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
35 minutes ago, Sadako said:

не имеем право докидывать и этого нет в правилах, только ГА имеет право повышать срок, но там не было оскорблений матери или еще чего хуже, так что, увы

sadako . I know its a bad word . but its not today . and if somebody told u this he dosent mean you had intercourse and ... . actually it means that you are faced a great problem . and my case was exactly this . I didnt mean insult to enybody . its more a jock . 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
4 минуты назад, TATA сказал:

sadako . I know its a bad word . but its not today . and if somebody told u this he dosent mean you had intercourse and ... . actually it means that you are faced a great problem . and my case was exactly this . I didnt mean insult to enybody . its more a jock . 

Mats are prohibited on the server, even if it was an expression

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

ok we will shut uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuup:angry:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

@TATA Let the chief admins decide with you,but I will say,what I gave you the punishment right

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

JustMadMan интересно, тебе говорят за нарушения, или ты в истории копаешься? 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Word «fuck» and other bad language is not allowed

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Гость
Эта тема закрыта для публикации сообщений.