Отже. з 1 по 4 сек. 10 сек. з 50 по 58 сек. та з 1:21 по 1:27.

Потрібна думка хоча би 3 людей якщо це не чіти, то чому?

В мене в режимі спостерігача видно, де знаходяться гравці в найближчому радіусі. Зокрема 1 момент дуже чітко видно, як веде по стіні прицілом. То чому це не хороший ВХ. Можливо подібний код до того, що в адмінці і тому сервер не банить ВАК-баном?

chsv_cheets_1.dem

Якщо буде така думка 3 людей з поясненнями, то не забаню гравця і якщо люди вимагатимуть, то вибачусь перед ним. До завтрашнього вечора. Якщо не буде - то забаню, зрозумівши свою правоту.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

MycjOW 1 раунд -якби він водив по кубікам прицілом,то першого ж противинака не проср*в би з початку через, що і сам ледь не дістав по шапці.2 раунд там джестора видно було...з моїм 8 річним досвідом ігри в ксс конкретно в твоїй демо нічого не має.Я за ним також спостерігав і у нього були 2 вбивства явно за які було б можливо запитувати,но я не записував((((

  1- Ти зміни нік коли він грає щоб не палитись коли записуєш демо.

  2-Не волай в мікрофон,що записуєш бо він тоді дурачка включає,що власне по відео і видно

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Это уже не смешно......

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

:headbang::headbang::headbang::headbang::headbang:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опять ничего не увидел.

Коту уже пора записать видео свой игры со своего компа и выкладывать сюда, чтобы вопросов таких не было.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Коту пора предложить Мусе переехать к нему . Ибо это явно уже больше чем игра)) #no homo:inlove:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Посмотрел демо, читов не вижу. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Гость
Эта тема закрыта для публикации сообщений.