30 сообщений в этой теме

Забанивши гравця з ніком приблизно: "Крым это Россия", я покарав його баном на один день не тільки за провокацію неігрових (конфліктних) тем, а й за явну шкоду серверу, оскільки таке твердження є порушенням законодавства України, а сервер має український домен. Забанивши цього злочинця, я допоміг серверу вийти із підозр у співучасті в злочині.  А покаранням за це є: 

"...Вредительство нацеленное на игроков своей команды или сервер в целом (Скрыть)

Наказание: убийство, кик, мут или бан сроком 24 часа и больше"

То за що мені видали попередження?!

Вимагаю зняття мого попередження та відновлення бану цього злочинця ще на 24 години.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
16 минут назад, MycjOW сказал:

оскільки таке твердження є порушенням законодавства України, а сервер має український домен.

Тебе уже тысячу раз объясняли, что здесь игра и здесь правила игры, а не Украины. Я в который раз убеждаюсь, что у тебя в голове дыра. К доктору сходи, там тебе объяснят, за что предупреждение.

Вроде взрослый человек (хотя в я уже сомневаюсь в этом), а такую хрень несешь.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Ж у к никнейм достаточно провокационный как по мне 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
11 минуту назад, Hunteretnuh сказал:

Ж у к никнейм достаточно провокационный как по мне 

За такой ник по правилам полагается бан ника, но не бан на игру.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
1 час назад, Hunteretnuh сказал:

Ж у к никнейм достаточно провокационный как по мне 

А я про ник ничего не сказал, ничего против бана ника не имею. Но  этот чудак банит игрока, плюс  сует везде законодательство Украины и никак не хочет понять (точнее не может), что это игра, а не повседневная жизнь. У меня складывается такое ощущение, что дайте ему волю, он еще и за разговоры на русском языке скоро банить начнет.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Твоя трактовка неверна. За это нарушение предусмотрена только блокировка ника. Отталкиваться нужно от правил сервера

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

bullet28 Тоді як бути з ось цим правилом?

"...Вредительство нацеленное на игроков своей команды или сервер в целом.

Наказание: убийство, кик, мут или бан сроком 24 часа и больше"

Хіба дії, які зможуть відповідним службам дати причину до вилучення серверів та їх блокування не є шкодою серверу?

А саме такими є злочинні дії даного гравця.

То мені наступного разу ігнорувати це правило? Чи як? Тоді для чого це правило публікувати на сервері?

Я вважаю тут сталося порушення обох цих правил, отже  до бану ніка треба додати бан на 24 години за нанесення шкоди серверу.

Черный Кот =^-_-^= А чітерам, яким пощастило мати добрих друзів, що дозволяють їм іґнорувати всі правила сервера, про дотримання правил говорити не варто, оскільки в цьому аспекті їх слова ваги не мають.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

MycjOW  У тебя мощности процессора не хватает даже чтобы отличить Черный Кот =^-_-^=  от Mr.Kot_Pozitive. А ты пытаешься тут законодательствами оперировать.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
1 минуту назад, Черный Кот =^-_-^= сказал:

MycjOW  У тебя мощности процессора не хватает даже чтобы отличить Черный Кот =^-_-^=  от Mr.Kot_Pozitive. А ты пытаешься тут законодательствами оперировать.

Вибач. Чітери процесор підпортили

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

 Это  реально бред, то что Муся несет, перекручивает правила под свой лад, доказывает что-то не понятное, давайте не будем издеваться над собой.

Тут полный игнор  этого индивидуума либо в лучшем случае, если ГА влепит ему мут  на форуме за неадекватное поведение,

уже столько "говна" он вылил, что крыша едит....

 

Я думаю он всё таки троллит...          

  

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Aron А по темі є що сказати? Чи на Вашу думку, не варто дотримуватися домену законодавства країни, де він прописаний?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Давайте ему предупреждение за выдачу неправильного наказания, а то у парня процессор горит 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

h0ax Ви відстаєте. Попередження вже є... поки що... ми обговорюємо тут його справедливість.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Ты этого достоин, не дуркуй 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

h0ax Якщо відбулося порушення 2 правил, то, по-Вашому, варто дати не 2 покарання, а вибрати одне, котре більше подобається? Якщо гравець напише в імені факт, що "Крим - це Україна", тут порушення тільки одного правила, оскільки порушення закону немає, а нік може створити конфліктну ситуацію, тоді як при нікнеймі, що містить неправдиву інформацію та одночасно грубо порушує законодавство країни, де міститься домен сервера, типу "Крым это Россия" відбувається порушення двох правил сервера, то що одним із них підтертися? Тоді яким? Чий це вибір має бути? Якщо не адміна, то чий?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Як Ви думаєте, як за швидко СБУ заблокує трафік та/або вилучиться сервери (якщо такі є), дізнавшись про підтримку сепаратиських висловлювань та дій на сервері? Приклад ок і вк не пригадаєте? То ж на вашу думку сепаратиські висловлювання та дії на сервері допустимі та не нанесуть йому шкоди?

Все ж таки мені би хотлося почути відповідь на ці питання. Для особливо розвинути та для всх нших повторю їх ще раз.

Якщо відбулося порушення 2 правил, то, по-Вашому, варто дати не 2 покарання, а вибрати одне, котре більше подобається?

Якщо гравець напише в імені факт, що "Крим - це Україна", тут порушення тільки одного правила, оскільки порушення закону немає, а нік може створити конфліктну ситуацію, тоді як при нікнеймі, що містить неправдиву інформацію та одночасно грубо порушує законодавство країни, де міститься домен сервера, типу "Крым это Россия" відбувається порушення двох правил сервера, то що одним із них підтертися? Тоді яким? Чий це вибір має бути? Якщо не адміна, то чий?

Чи не буде шкодою для сервера твердження та сепаратиське висловлювання ставити в один ряд?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Не заблокируют, здесь есть в правилах, что это запрещено, за это наказывают. Таких высказываний здесь немного.

И, внимание, самое главное, за что заблокировали ВК и ОК в Украине - это российские социальные сети. Шах и мат!:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Ж у к Ні. Не за домен. Досить багато московитських ресурсів і досі в Україні не заблоковані. ОК і ВК заблокували саме за їхню діяльність та контент.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Назови хоть что-то, что российское и не заблокировано в Украине? Телеканал Дождь?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

MycjOW питання в тому, що ти дав бан не зовсім за правилами. А інші питання вирішуй в іншій частині форума або в особистих з Владом

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Я дуже давно не маю телевізора, тому не знаю про телеканали нічого.... прочитав... якраз заборонили цей канал в Україні через те, що вони вперто зображали Крим частиною московії.

Hunteretnuh Там було порушення двох правил сервера і має бути два покарання: бан ніка та бан від 24 годин до вічного....

 

То за що попередження?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

MycjOW не думаю, що правоохоронні органи будуть займатися нікнеймами в грі 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Я думаю, що в даному випадку публічне обговорення краще, бо інших адмінів теж має цікавити відповідь на запитання: чому адміну, який, дотримуючись правил сервера, за порушення двох правил вирішив видати два покарання, а так, як бан ніка при загальному бані вже не має значення, то логічно було просто забанити, видали попередження.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Гость
Эта тема закрыта для публикации сообщений.