bullet28

Чи є така можливість зробити сабж на сєрваках ? Адміни б та іграки набагато менше б сиділи в спєктрах. Якщо щось не сподобалось, зайшли та продивились як він грав. Чітєрів думаю б поубавилось, бо знали б що все пишеться.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Я не понял что конретно от меня требуется. На втором сервере есть Source TV. Типа сделать и на отсальныХ ?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Так , на другому є.. на першому також не помішало б ...

Давай тоді хотя би з другим для початку розберемся.

Ввожу в консоль connect 91.192.152.121:27020. Приєднався. В спєктра є, іграки моє ім"я не бачать. Ввожу в консоль tv_record demoname і пише SourceTV not active. В мене чуство шо я шось не правильно роблю... Обичні демки пише.

 

Чи ми не можемо так писати? Чи демки вже кудись пишуться автоматом, куди? Ми можемо їх проглядати?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Насколько знаю если буллет не будет ленится то зная время он может вырезать демку записаную сурс ТВ.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

каждий раз Булєта дьоргать це ж не діло...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

БОБ ты так и скажи что хочешь мувики писать)) нам админом все простенько) если нам нужен дем чтоб на чит определить мы и просим демки))) так что админам по моему поф) но если б писали сами все было бы намного проще)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Nyaka^^":12p9gobq]но если б писали сами все было бы намного проще)

Я ж про це і говорю. Спілкування з тобою по мікрофону , під час гри, мене і сподвигло на створення даної теми. А мувіки нє, не нада вони мені ).

Тоість :

1. Чи є можливість зробити демки общєдоступними?

2. Чи є можливість писати демки самому?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

да Source TV крута вещь непомішала б

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас