Неужели так сложно, не нарушать правила?

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Den1s  Цікаво ,де це я нарушив правила,якщо в правилах нічого про це ненаписано,і ніколи ніхто мені зауважень не робив з боку адмінів?

А тут зразу бан без попереджень

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Slavian https://playbcm.net/topic/4196-правила-игровых-серверов/

2 минуты назад, Slavian сказал:

Den1s  Цікаво ,де це я нарушив правила,якщо в правилах нічого про це ненаписано,і ніколи ніхто мені зауважень не робив з боку адмінів?

А тут зразу бан без попереджень

Использовать тройной прыжок для срезов и мест недоступных обычным игрокам

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Yahoo ego znaeT! ДА я прочитав правила і там ніде не написано то що я не можу користуватись перевагою Vip послуги на то щоб скоротити шлях це раз,два мені ніколи ніхто не робив зауважень на рахунок скорочення шлаху,ні один админ не зробив зауваження

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

а що, потрібні адміни щоб попереджували і кивали пальчиком, що так робити забороненно?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

НУ дивись по правильно має бути попередження із сторони адміна в мою сторону що скоротчення шляху карається баном,якщо я б таке попередження получив,то в ніякому раз більше не робив такого,і ще раз повторюсь в правилах я не прочитав про заборону.

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
2 минуты назад, Slavian сказал:

Yahoo ego znaeT! ДА я прочитав правила і там ніде не написано то що я не можу користуватись перевагою Vip послуги на то щоб скоротити шлях це раз,два мені ніколи ніхто не робив зауважень на рахунок скорочення шлаху,ні один админ не зробив зауваження

Раз читав, це добре. Відкрий п*ятий по рахунку підпункт, і ще раз перечитай уважніше!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Yahoo ego znaeT! Да сори,є така заборона,виноватий!

Но можна було нормально сказати а не жалітись адміну,всього доброго

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Slavian ну вибачте. Перед вами, не пройшло і двух днів, був такий же віп. Його попереджував, а він нуль на масу. Після цього, не бачу смислу тратити свій час, на попереджування.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Ну я Вас зрозумів,притензій немаю,бан залужено)

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
28 минут назад, Slavian сказал:

Ну я Вас зрозумів,притензій немаю,бан залужено)

 

Позвал бы админа, который его выдал и попросил бы снять пообещав так не рукаблудить больше. И пошел бы играть.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
1 минуту назад, Храмуля сказал:

Позвал бы админа, который его выдал и попросил бы снять пообещав так не рукаблудить больше. И пошел бы играть.

а що так можно?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Я думаю админ прочитає,і зробить своє рішення.

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

теж так думаю, 24 години пройде і все вирішеться )

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Yahoo ego znaeT! Можно. Если человек адекватный, администрация всегда идет на встречу)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
1 час назад, Храмуля сказал:

Yahoo ego znaeT! Можно. Если человек адекватный, администрация всегда идет на встречу)

Можно что?  Так снимите и этому бан!

https://playbcm.net/topic/12824-31-янв-2147 -caxap бан срез-пути-bh 2-д -через-1-д-den1s -админ-панель/

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
17 минут назад, Yahoo ego znaeT! сказал:

Все от человека зависит и от ситуации. Баны, как и муты снимают. Рядовые админы/руководство. Все на усмотрение 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
34 минуты назад, Храмуля сказал:

Все от человека зависит и от ситуации. Баны, как и муты снимают. Рядовые админы/руководство. Все на усмотрение 

Иными словами, все как везде, кум брат сват?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
2 часа назад, Yahoo ego znaeT! сказал:

Иными словами, все как везде, кум брат сват?

Не говори глупостей

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Гость
Эта тема закрыта для публикации сообщений.