I want to Remove The Admin ЖуК They come and mute me and then today they ban me they totaly mad...There are Alof of people  are Abusing they are Still playing and They are not Mute why thats not fair :(

There are two 2 pic i have Who abusing last time with me No ban or No mute

1) Lo Landi

2) Zrv_gorod XA

many More

the can see the chat

they abuse About my religion..

They talkin g about i am Ignore and When they start about muslim and My religion so i am mad....

If you think i am Lieing see the two person chat how much abusing Everyday...

post-5850-0-42099000-1442401058_thumb.jpg

post-5850-0-89072200-1442401071_thumb.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Кого вижу, тому отключаю чат. А ты мне попадаешься. Теперь из принципа за тобой смотреть буду. 

 

Посмотрите его чат и историю изменения имен после мута, все будет понятно.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Жук, тут баном и не пахнет. Вот пожизненный мут, да, этого достоин. Но отключать игрока от сервера- это эгоизм на мой взгляд.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Жук, тут баном и не пахнет. Вот пожизненный мут, да, этого достоин. Но отключать игрока от сервера- это эгоизм на мой взгляд.

You Right :)

Кого вижу, тому отключаю чат. А ты мне попадаешься. Теперь из принципа за тобой смотреть буду. 

 

Посмотрите его чат и историю изменения имен после мута, все будет понятно.

because you have No sense why you mute me......Nobady i see you mute Him In The Server We Giving Votemute The player in the Server when We need you to The Server you are not...I am Not hates you but you are Not fair With me thats it...because i can speak your language i am Not your Country.There are Alot Of player Who hates me but i am Ignore.And you i don't understand You....Why you hates me...

Admin tell me How many Days I am banned For Жук Kindess :(

Can SomeOne tell me because Жук has Runn When they banned Me....

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Храмуля, я же сказал, что изменение имен смотреть надо. После мута он начал в нике меня оскорблять. Пару раз я запретил его имена, а потом мне надоело. Пожизненный мут не запрещает имя менять. Поэтому и дал бан для профилактики. Да и к тому же этот тип непонятливый. И даже в жалобе без оскорбленийй не обходится. По мне, так все заслуженно.

 

Больше ничего объяснять здесь не буду. Окончательное решение принимать Владу. Если захочет что-то уточнить, то он сам спросит.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Новичок разбанить ЛОЛ я злюсь, и вы запретили для всех сервера

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

justin_ajmal, in order to avoid getting banned, please, don't set offensive nicknames. If you want to talk freely with your friends on your language, I suggest you to use the programs like Teamspeak or even Skype.

Your russian translation isnt understandable, if u want something to say better do it in english.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

justin_ajmal, in order to avoid getting banned, please, don't set offensive nicknames. If you want to talk freely with your friends on your language, I suggest you to use the programs like Teamspeak or even Skype.

Your russian translation isnt understandable, if u want something to say better do it in english.

Please Allow to i am  change My name in the server.... I can change my name In The Server Please Do somethink...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Гость
Эта тема закрыта для публикации сообщений.