63 сообщения в этой теме

Okok thank you for letting me know I'll for sure donate once I get the paycheck.  Sorry for overreacting just I really thought I would have to pay 100 to 200$ for something I don't do cause no lie cheating is a big crime with gaming :DD

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

So It wouldnt be a problem on how long I take cause I really don't know when my paycheck is coming.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Читаю тему и охереваю от вас

Ребят,вы реально думаете,что после покупки разбана,он не будет играть с читами?Боже,какие вы наивные.Я б после его "17 боссов с убеги" послал бы на другой проект,а вы у него тут деньги клянчете.

Ребят,ТС давит на вас.Он думает,что мы его реально разбаним,а затем продолжить юзать свой AIM.Я вам больше скажу,он пытался сильно НЕ ПАЛИТЬСЯ аимом.Лишь на 3-й карте "Вымерший центр" он показал свой корявый скилл.Какого хрена вы клянчете деньги,тем самым мотивируя ТС купить разбан?Оплатит,ну ладно,разбанили.Что дальше?Он потом через какое-то долгое время другой чит подрубит и его опять забанят.И что,вы опять скажете "Покупай разбан и мы тебя простим"?

Я вам больше скажу,что Буллет забанил его 2-й аккаунт.Он ж полюбому умеет бан обходить.

19 часов назад, western сказал:

Мне кажется Буллет двух зайцев одним выстрелом, если этот правду говорит. Т.к бан был за подмену данных, а не за аим) 

Какая нахер подмена?Какой 2-й бан от Буллета?Его банил я,за читы.Буллет за "Дубликат" (т.е 2-й акк).Причём здесь подмена?Чего ты несёшь вообще,а?Дичь какая-то,забанил чела с аимом,ты говоришь "Не аим,а подмена".Притом сам в прошлом протесте говорил ему,про платный разбан

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

JustMadMan я не видел бан за аим, потому что не на столько ебнутый как ты. Я не слежу за всем и вся, я не живу в игре как ты. Так что иди в очко 🖕 заебал уже. Получишь медальку

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
3 часа назад, JustMadMan сказал:

Читаю тему и охереваю от вас

Ребят,вы реально думаете,что после покупки разбана,он не будет играть с читами?Боже,какие вы наивные.Я б после его "17 боссов с убеги" послал бы на другой проект,а вы у него тут деньги клянчете.

Ребят,ТС давит на вас.Он думает,что мы его реально разбаним,а затем продолжить юзать свой AIM.Я вам больше скажу,он пытался сильно НЕ ПАЛИТЬСЯ аимом.Лишь на 3-й карте "Вымерший центр" он показал свой корявый скилл.Какого хрена вы клянчете деньги,тем самым мотивируя ТС купить разбан?Оплатит,ну ладно,разбанили.Что дальше?Он потом через какое-то долгое время другой чит подрубит и его опять забанят.И что,вы опять скажете "Покупай разбан и мы тебя простим"?

Я вам больше скажу,что Буллет забанил его 2-й аккаунт.Он ж полюбому умеет бан обходить.

Какая нахер подмена?Какой 2-й бан от Буллета?Его банил я,за читы.Буллет за "Дубликат" (т.е 2-й акк).Причём здесь подмена?Чего ты несёшь вообще,а?Дичь какая-то,забанил чела с аимом,ты говоришь "Не аим,а подмена".Притом сам в прошлом протесте говорил ему,про платный разбан

Никто не скрывает твои заслуги в его поиске. Что ты так резко реагируешь? 

 

И никто не верит в его чистую игру в дальнейшем. Если бы поверили, то разбанили бы так. Но надежда есть всегда, что одумается. 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

А че сообщение скрыто? 🧐 Ну да ладно. JustMadMan я не видел твой бан, по идентификации (сначала) его не видно было. Не нравится что то, не читай. И пердак свой потуши

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
35 минут назад, western сказал:

JustMadMan я не видел твой бан, по идентификации (сначала) его не видно было. Не нравится что то, не читай. И пердак свой потуши

"Дубликат",самого слово в причине.Как ты воспринял,что это подмена,я не понимаю

 

37 минут назад, Ж у к сказал:

И никто не верит в его чистую игру в дальнейшем. Если бы поверили, то разбанили бы так. Но надежда есть всегда, что одумается. 

Ну так сказать,надежда умирает последней.Я всё сказал

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

JustMadMan ты или тупой или я хз. ПИШУ ВТОРОЙ РАЗ, ЧТО НЕ ПОКАЗЫВАЛО. глаза открой, достал уже 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

You know @__НеЛенин__ you can translate my words if you don't understand what I'm saying but then again you prolly didn't even understand what I just said just now so I guess you'll never know.

 

But I know what everyone is sayin I translate everything yall say :DD

Also JustMadMan stop being a little bitch and go suck off your dad ok, you don't know me fuck nigga just because I used aimbot one time don't mean I use it all the time like I said fuck nigga I wanted to try something I don't actually cheat in games I don't use no aimbot for any shooter games I play like a real player I learn how to play games I don't cheat like a bitch, bet your bitchass cheats everyday tho, I'm admitting to everything I did and you still being a bitch, a cheater would just try to convince you that he or she didn't cheat but I'm over here telling you that I wanted to try something and yes what I tried was aimbot because I wanted to see how these fuckers play I don't actually use it dumb fuck now stop being a sad bitch and try to be understandable and actually read the fucking reply's bitch.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Your name "Justmadman" na nigga you is just a mad bitch now grow tf up and try to be understandable fuckboi 

Once I donate and If I do get unbanned just know bitch nigga that you ain't going to see me cheat  i swear on my momma on that one fuckboi you don't know me.

I actually really appreciate the BCM COOP servers on l4d2 now it sucks on how I got banned because of something I did cause I love them servers and if I have to donate just to prove that I ain't a cheater ill do so, Like b Im finna donate to a game not even something thats important a fucking game b so stfu and grow tf up fuckboi.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

I'm tryna donate so I can go back to doing something I enjoyed playing. so before I even tried the aimbot bs I was always playing them BCM coop servers without the aimbot so go fuck yourself for real for real ive played the L4D2 BCM COOP servers for like a year or 2 now if me just trying something one time makes me a cheater to you, you can go fuck yourself cause again you don't know me.

Now if we really gotta start a whole replying war so be it fuckboi cause i'm tired of you thinking that im a cheater.

 

 

Spoiler

 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

This man talking like he runs this bro, like bruh you behind the screen my yute like you can't see how im actually playing, bitch i wish you were right beside me right now so I could prove to you right now that I can play the game and honestly if that could happen and I actually could prove to you that way, you would catch the rudest box to you face in the end then i'll kick you out my house, I know recording won't mean shit because you would think I edited the video or sum shit remember played this game since I was a kid so I'm good so you would for sure catch the rudest box in the end once I prove it to you but that could never happen.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
6 часов назад, JustMadMan сказал:

Читаю тему и охереваю от вас

Ребят,вы реально думаете,что после покупки разбана,он не будет играть с читами?Боже,какие вы наивные.Я б после его "17 боссов с убеги" послал бы на другой проект,а вы у него тут деньги клянчете.

Ребят,ТС давит на вас.Он думает,что мы его реально разбаним,а затем продолжить юзать свой AIM.Я вам больше скажу,он пытался сильно НЕ ПАЛИТЬСЯ аимом.Лишь на 3-й карте "Вымерший центр" он показал свой корявый скилл.Какого хрена вы клянчете деньги,тем самым мотивируя ТС купить разбан?Оплатит,ну ладно,разбанили.Что дальше?Он потом через какое-то долгое время другой чит подрубит и его опять забанят.И что,вы опять скажете "Покупай разбан и мы тебя простим"?

Я вам больше скажу,что Буллет забанил его 2-й аккаунт.Он ж полюбому умеет бан обходить.

Какая нахер подмена?Какой 2-й бан от Буллета?Его банил я,за читы.Буллет за "Дубликат" (т.е 2-й акк).Причём здесь подмена?Чего ты несёшь вообще,а?Дичь какая-то,забанил чела с аимом,ты говоришь "Не аим,а подмена".Притом сам в прошлом протесте говорил ему,про платный разбан

Не понимаю в чем проблема, с одной стороны - в Правилах указано - разбан при использовании читов можно купить, количество раз не указано, с другой стороны - пусть хоть каждый день читерит и покупает разбан. Репутация у него сомнительная, все игроки подозревать его будут, спалился раз - спалится еще раз. А благодаря таким как он проект выйдет на новый уровень, расширится, откроет филиалы:D

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

You guys really don't understand tho when I pay this donate I ain't finna be cheating I don't get why yall still think im gonna cheat when I actually don't do that shit, so you wouldn't catch another donate from me im donating this one time and that's it because I don't actually cheat.

 

I hope yall translate this shit cause it honestly feels like im talking to myself on god.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
2 часа назад, Wesley258 сказал:

 

 

But I know what everyone is sayin I translate everything yall say :DD

Also JustMadMan stop being a little bitch and go suck off your dad ok, you don't know me fuck nigga just because I used aimbot one time don't mean I use it all the time like I said fuck nigga I wanted to try something I don't actually cheat in games I don't use no aimbot for any shooter games I play like a real player I learn how to play games I don't cheat like a bitch, bet your bitchass cheats everyday tho, I'm admitting to everything I did and you still being a bitch, a cheater would just try to convince you that he or she didn't cheat but I'm over here telling you that I wanted to try something and yes what I tried was aimbot because I wanted to see how these fuckers play I don't actually use it dumb fuck now stop being a sad bitch and try to be understandable and actually read the fucking reply's bitch.

@RedFox Я б после таких оскорблении в мою сторону ему даже платный разбан отказал

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

JustMadMan за оскорбления он бан на форуме получит.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

@Wesley258 Well, well, I can only tell you one thing. Good luck with another project, I hope paid unban will be refused.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

@Justmadman 

Your funny bro on god XD

Yeah im only getting pissed at you cuz, cause you keep sayin im gonna cheat again when I don't actually cheat.

Honestly if I get banned from the forums whatever bro im getting sick and tired of you dumbass sayin im a cheater when I ain't

Like bro if you understand what im sayin can we just done the talks, cause you keep on talking and calling me something I ain't and its pissing me 

If they refuse then damn that sucks but that won't be the thing that will get me mad, only thinking about your bitchass name will get me mad cause thats why I got here in the first place.

 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Wesley258 Have you used cheat?-Used.So you are cheater.Keep insulting me, increase the chance of a ban rejection

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

@Justmadman 

 

Bro i've never used cheats in my life, the only reason why i knew about the "aimbot" bullshit was because someone said that their aimbot wasn't working in a server I was playing and im over like "wait theres aimbot in this game" and I wanted to see whats up with it and how its fun to them and its honestly the worst thing to ever use in any game its boring as fuck I don't play with aimbot, and bro I don't care if I Keep on insulting you and if I get banned then shit thats okay cause me insulting you is worth it.

 

And bro you calling me a cheater when im not is the reason why I keep getting mad so honestly I don't care If I do get banned from this.

 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Гость
Эта тема закрыта для публикации сообщений.