80 сообщений в этой теме

Ник: ChSV. Получил бан на сутки за использование читов. Админ: MycjOW.
1.PNG.280445e618b264045c8e99e31a1d6e80.PNG
Тут конечно отдельным моментом выступает срок, который сей админ мне влепил, но как показала практика - для него нет ничего невозможного.
Прошу объясниться, уважаемый MycjOW.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Чітор

Всі чітери

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Я всегда это знал, если честно.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

:talktothehand:Стану на защиту админа!
Все правильно сделал!:clap: Давно уже надо было забанить пермачём!
П.С. Грьобані чітори!
П.С.С. Песня в моем профиле, более точно открывает глаза на данный эпизод:giggle:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

image.png.57a9427e9bd3e5dbcf8574747c425e75.pngMrKot_Pozitive Таким чином Ви визнали наявність у Вас чітів та небажання продовжити гру без них. Тому в даній ситуації доводити - Ваша прерогатива.

 

MrKot_Pozitive  А чому у Вас більше одного ніка... теж цікаве запитання чи не для таких ситуацій часом?

 Я от думаю, чи видати мут на декілька діб за образу адміна, невизнанням його авторитету.

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
17 минут назад, MycjOW сказал:

Я от думаю, чи видати мут на декілька діб за образу адміна, невизнанням його авторитету.

2.gif.a944a322c6e90429c5ddc543627c3ea5.gif

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

MycjOW Бро, я держался как мог, но отсыпь мне и дядькам на форуме немного...:captain:

я против наркотиков, но без них не разобраться 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
1 час назад, MycjOW сказал:

А чому у Вас більше одного ніка... теж цікаве запитання чи не для таких ситуацій часом

Чіпляться до ігроків за те шо вони нік міняють, ну це тупо, я тоже інколи міняю але мені ніхто за це не висказує

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

MycjOW Люди бывают разные, с разным мнением, мыслями, религией и т.д. Но ты уникальный.. У тебя свое особое виденье на этот мир, его правила и законы. Ты удивил не только меня, но и остальных присутствующих здесь.
Большую часть времени ты обвиняешь людей в читерстве: Шелли, Какушонок, Итан, Я. Ты искренне считаешь, что они используют софт во время игры. Это твоё законное право так думать. Но месяц назад, когда ты приобрел админку, ты перестал быть обычным игроком со "своим" мнением. Ты стал частью системы. Будучи в ней, теперь ты не можешь просто сказать "он читер" и забанить его. Как админ, ты обязан предоставить доказательства. Но ты не умеешь этого делать, ты всеми силами стараешься перекинуть это обязательство на других - в данной ситуации на меня.. *То есть, мне нужно доказать свою невиновность, чтобы ты разрешил играть дальше*.
Уважаемый Муся, пожалуйста, не закапывай себя ещё глубже. Подумай, прежде чем сделать что-то. Уже даже те люди, которых ты называешь друзьями, не считают мою игру нечестной.
P.S. Тот скрин, что ты скинул выше - это не доказательство. Это х*й пойми шо.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Бан снят, админу выдано предупреждение. Причины:

- Бан по причине непредусмотреным правилами (обещать сыграть с читами не запрещено)

- Бан за использование читов сроком на 1 день (баны за читы исключительно вечные)

- Не предоставлено доказательств в протесте (игрок не должен доказывать свою невиновность, в созданном протесте виновность игрока должен доказывать админ)

 

Зная характер MycjOW  оставляю тему открытой для обсуждения ситуации.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

@MycjOW сними бан и забудь про админку, без обид. Логика твоих действий не является адекватной. Прекращай.

П. С. Осталось 2 попытки (if u know what i mean).

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Спасибо, буллет, за оперативность!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

bullet28 Коли людина сама признає наявність чітів, то це признання вини.

Ясно на рахунок вічного бану. Буде зроблено.

Після признання вини об'єкт при апеляції сам повинен доводити свою невинність, оскільки признання відбулося не під тиском, а об'єкт був при повній свідомості та дієздатності.

Сервер базується в Україні, а отже знаходиться в правовому полі законодавства України.

Якщо власник не бажає діяти згідно законодавства України (а чітерство згідно з правил спільноти - правопорушення), то нехай поверне мені кошти, оскільки з моєї сторони ніяких правопорушень та/чи порушень правил сервера не відбулося, окрім терміну покарання, що буде виправлено.

Нагадую, я не зобов'язаний, на даний момент, надавати докази, оскільки є наявність признання вини.

 

rizoldx Якщо прочитаєте уважно текст, то зрозумієте, що це не претензія, а запитання і не більше.

Ви граєте з ВХ під одним ніком, а протест подаєте, використовуючи інший?

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

MrKot_Pozitive Використовуйте правильний нік при звертанні до мене!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Можно статью закона Украины запрещающую читы, пожалуйста?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

MycjOW Вибач, я не буду користуватися одним нік-неймом. Мені потрібно змінювати ніки, щоб мене було складно піймати, бо я граю з чітами. Вже 5 років тут граю, і тільки ти зміг мене впіймати - так тримати!:yes:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
45 минут назад, MycjOW сказал:

Після признання вини об'єкт при апеляції сам повинен доводити свою невинність, оскільки признання відбулося не під тиском, а об'єкт був при повній свідомості та дієздатності.

Сервер базується в Україні, а отже знаходиться в правовому полі законодавства України.

Якщо власник не бажає діяти згідно законодавства України (а чітерство згідно з правил спільноти - правопорушення), то нехай поверне мені кошти, оскільки з моєї сторони ніяких правопорушень та/чи порушень правил сервера не відбулося, окрім терміну покарання, що буде виправлено.

Нагадую, я не зобов'язаний, на даний момент, надавати докази, оскільки є наявність признання вини.

Я даже прослезился. Забанил и не хочет предоставлять доказательства. Сильный аргумент.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

bullet28 Правила сервера - це статут? Порушення правил - це правопорушення, за яке передбачене покарання?

Отже, відбулося правопорушення, а також злочинець признав це. Більше того, він не виявив розкаяння та не пообіцяв виправитися, а навпаки: дав слово продовжувати правопорушення. Визнаю, що дійсно 1 день бану не заправилами сервера. Тому приймаю попередження, оскільки помилився, не давши вічного бану.MrKot_Pozitive А ось і підтвердження.Ж у к Є письмове признання, докази потрібно надавати апелюючій стороні. Така процедура.MrKot_Pozitive Виставте демку, якщо вже подали апеляцію, а я покажу, як Ви наводитесь на 10 цілей підряд. По звуку це неможливо, оскільки навколо Вас Ваші колеги по команді тупають.

bullet28 При грі однозначно обіцяю виправитися, давши вічний бан порушнику ChSV.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Теперь я вообще в шоке... Тяжелый случай...

MycjOW Иди за признание использования читов две трети проекта перебань. Они же тоже признались.

А еще, если уж ты про правовое поле заговорил, то если у тебя других доказательств нет, и в дальнейшем обвиняемый отказывается от своих слов, то обвинитель сразу же попадает в огромную жопу. 

Разбань, извинись и не позорься лучше. Найди нормальные доказательства его вины или другую причину. Но то что сейчас, это бред.

Личная неприязнь ни к чему не приведет.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Я знал что кот читор, наконец то его вывели на чистую воду.

:D

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
22 минуты назад, MycjOW сказал:

Виставте демку, якщо вже подали апеляцію, а я покажу, як Ви наводитесь на 10 цілей підряд.

Усі демки у відкритому доступі, шановний! Зверніться до списку правопорушників, знайдіть мене (нік ChSV), зверніть увагу на час видачі покарання. Потім перейдіть до вкладки демо, знайдіть за цим часом демо, завантажте її та опрацьовуйте. Я хочу, щоб вы продемонстрували усім глядачам мою нечесну гру! 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
3 минуты назад, MrKot_Pozitive сказал:

Усі демки у відкритому доступі, шановний! Зверніться до списку правопорушників, знайдіть мене (нік ChSV), зверніть увагу на час видачі покарання. Потім перейдіть до вкладки демо, знайдіть за цим часом демо, завантажте її та опрацьовуйте. Я хочу, щоб вы продемонстрували усім глядачам мою нечесну гру! 

Маєш рацію.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Ж у к В такому випадку обвинувачений повинен надати докази тиску, чи стану тимчасової втрати дієздатності. Ні. Перед чітером, який признав використання чітів, не вибачуся.MrKot_Pozitive Ні. На даний момент це Ваш обов'язок. Якщо ні, то призання в силі.

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Ну это твое право.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Гость
Эта тема закрыта для публикации сообщений.