Призрак сервера

User
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Призрак сервера

 • Рядовой ★

Recent Profile Visitors

116 profile views
 1. Призрак сервера

  Прошу закрити тему щоб уникнути срачу і флуду . Прошу вибачення якщо я нарушив правила. Дякую за розбан. Всім версус гравцям бажаю заходити на кооп інколи і "побігати по кришам" так би мовити вивчити геометрію карти, для пошуку цікавих спавнів , стін за заразу, тим паче якщо сервер це дозволяє. Всім дякую, дорогі мої горобчики, котики і зайчики.
 2. Призрак сервера

  Ні , якщо я дійсно зайшов за межу карти то він заслужений. але покажіть мені ту невидиму лінію на криші яка рахується межею карти. Так , це ж просто комп`ютерна гра, для приємного проведення часу.
 3. Призрак сервера

  Пане, Devi ,якщо не помиляюся. Розстрілювати нікого нетреба ,цю тему я підняв що б дізнатися причину бану ,і якщо я дійсно нарушив правила гри на даному сервері то я прийму покарання- у вигляді цього же самого бану. По -друге це було на COOP сервері ,а не на версусі( де в правилах чітко написано що не можна залізати на криші і блокувати спавн зарази). Тепер на рахунок понтів - я використовував можливості які дає мені віпка, не більше., повторюся на кооп сервері. А тепер на рахунок супер героїв- я поважаю гравців версусу на даному сервері, тому і не беру Т2 ніколи, коли граю на PlayBCM Versus сервері, чого бажаю і тобі . Ти ж старий гравець і бачиш рівень гри на ньому. Тим більше граєш Про ,ейс і зон моди. Це паблік не більше і не менше. Бо ж використовувати Т2 на версусі (який максимально приближений до стандартного) якщо воно є на карті - це понти( судя по твоїй логіці). - ти ж використовуєш можливості які дає тобі карта і сервер?
 4. Призрак сервера

  ага, тобто одна точка лінії уявної це фура , яка стоїть біля стадіону . Назвіть іншу точку, що б я провів уявну лінію через 2 точки на площині і зрозумів таки де та межа карти на криші, яку я переступив і мені влетів бан. Більше того, якщо можна поставте там якусь видиму чи невидиму стіну на цій криші стадіону, що б дана ситуація не повторилася з іншими гравцями і вони не отримували бан за це.
 5. Призрак сервера

  Гарно дякую, але я повинен знати де та уявна лінія на відкритій криші , що б знову це не повторилося. Допоможіть мені в цьому. Запевняю вас, я не переходив жодну фуру, навіть біля стадіону.
 6. Призрак сервера

  Це була криша стадіону, я не переходив ніякі фури біля стартової кімнати.
 7. Призрак сервера

  так
 8. Призрак сервера

  Якщо це так і я зайшов за "межу" карти , то можете намалювати мені цю лінію на відритій площині - криші стадіону ,що б я за неї не заходив іншим разом, якщо звісно я правильно вас зрозумів ,і на кришу можна залізти і це не є порушенням.
 9. Призрак сервера

  Криша стадіону це площина. Відкрита площина, тобто можна бігати всюди( без невидимих чи видимих стін). По твоїй логіці ,на криші, на цій площині є уявна лінія яка є "Межею" карти, і я за неї зайшов, я правильно зрозумів?. Тобто вилізти на кришу можна - це не порушення правил, а вихід за уявну лінію на криші - так?
 10. Призрак сервера

  Обхід це скорочення дистанції при проходженні карти, ця карта статична, тут неможливо скоротити дистанцію.
 11. Призрак сервера

  Извини , но руский не мой родной язык, и во избежание недорозумений и траблов не буду ним писать. Извиняюсь.
 12. Призрак сервера

  Але тоді виходить всіх віпів треба перебанити, бо всі сидять на високих місцях на карті, особливо в місцях статичної оборони. я не виходив за межі карти, я був на тій же криші, просто на краю і міг вільно нею пересуватися
 13. Призрак сервера

  Я просто хочу дізнатися конкретно причну- яке саме і з правил серверу я порушив.
 14. Призрак сервера

  Так , згідний. Як горобчики.
 15. Призрак сервера

  Тобто причина бану є те що я підійшов до краю криші, а не стояв на центрі, і вбивав заражених які просто стояли?